طراحی وب سایت

طراحی سایت

مقدمه ای بر طراحی سایت

با طراحی وب سایت کسب و کار خود را ارتقا دهید

در دنیای امروز، وقتی اصطلاح طراحی سایت را می شنوید، ممکن است به یک طراح گرافیک ماهر فکر کنید که وب سایت های زیبا و پیچیده ای ایجاد می کند. اما همیشه اینطور نیست. در واقع، طراحی وب تقریباً هر چیزی را می تواند معنا کند . از ایجاد یک نمونه کار آنلاین ساده تا توسعه یک سیستم تجارت الکترونیکی پیچیده. 

شما می توانید با استفاده از وب سایت خود ، کسب و کار تان را به مرحله جدیدی وارد نمایید و به موفقیت هر چه بیشتر آن کمک کنید.

تاریخچه طراحی سایت

در دهه 1990، طراحی وب شروع به شکل گیری کرد. اولین قالب های وب ایجاد شد و توسعه دهندگان وب شروع به ساخت وب سایت های ساده با استفاده از این قالب ها کردند. در اوایل دهه 2000، طراحان وب شروع به استفاده از CSS و جاوا اسکریپت برای ایجاد وب سایت های پیچیده تر کردند.

در روزهای اولیه وب، طراحی وب در درجه اول یک فرآیند دستی بود. طراحان فایل های HTML ایجاد می کردند و سپس از یک ویرایشگر وب برای طراحی و طرح بندی صفحات استفاده می کردند.

طراحی سایت.png
انواع طراحی سایت

انواع طراحی سایت

طراحی سایت، به عنوان یک فرآیند پیچیده، می‌تواند به صورت مختلفی انجام شود. که شما می توانید بر اساس کسب و کار و بودجه خود آن را انتخاب نمایید.

طراحی سایت معرفی

طراحی سایت معرفی، به معنای ایجاد یک وبسایت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با شرکت، سازمان یا محصول مورد نظر آشنا شوند. این سایت معمولاً شامل اطلاعات مربوط به تاریخچه، ماموریت، محصولات و خدمات، تیم، شرایط و ضوابط، ارتباط با مشتری و سایر اطلاعات مفیدی در مورد شرکت یا محصول است.

طراحی سایت معرفی