منو دیجیتال

فهرست مطالب

منو دیجیتال چیست

به نسخه دیجیتالی منوی یک مجموعه ، منوی دیجیتال گفته می شود . مشتریان مجموعه شما می توانند از طریق اسکن QR کدی که در زمان طراحی به شما تحویل داده می شود، به منوی مجموعه شما دسترسی پیدا کنند.

منو دیجیتال

طراحی منو دیجیتال

با طراحی منو دیجیتال تکنولوژی مجموعه خود را به روز کنید

در دنیای حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی ، مجموعه ها به سمت آنلاین کردن و به روز کردن خدمات خود پیش می روند . یکی از این خدمات می تواند طراحی منو های دیجیتال باشد .

مزایای منو دیجیتال

یکی از خدمات شرکت نرم افزاری وب ژین طراحی منو های دیجیتال می باشد . از مزایای بیشمار منو های دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • کاهش هزینه های چاپ کاغذ
  • زیباتر کردن منو ها با استفاده از عکس های جذاب و به روز
  • امکان تغییر دادن قیمت محصولات بدون هزینه چاپ

شما می توانید طراحی منو دیجیتال خود را به وب‌ژین بسپارید .

منو دیجیتال
منو دیجیتال

امکانات منو دیجیتال وب ژین

شما می توانید با سفارش منو دیجیتال مجموعه خود از شرکت وب ژین ، از امکانات ویژه و اختصاصی وب ژین بهره مند شوید. 

از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طراحی به صورت کاملا اختصاصی
  • قابلیت نمایش در دیوایس های متخلف (ریسپانسیو بودن)
  • امکان تغییر قیمت ها توسط وب ژین بدون هزینه اضافی
  • تهیه دامنه اختصاصی برای شما
  • تهیه هاست برای شما
  • اتصال به گوگل
  • و …

تفاوت منوی دیجیتال با منو های کاغذی

منوی دیجیتال از چند جهت با منو های کاغذی و سنتی متفاوت است. ابتدا، یک منوی دیجیتال معمولاً روی یک صفحه نمایش داده می شود، این صفحه نمایش می تواند موبایل، رایانه یا تبلت باشد. این امکان تجربه تعاملی بیشتری را برای مشتری فراهم می کند، زیرا آنها می توانند در منو دیجیتال حرکت کنند و عکس ها یا فیلم های غذاها را ببینند. علاوه بر این، یک منوی دیجیتال را می‌توان راحت‌تر و سریع‌تر از یک منوی کاغذی و سنتی به‌ روزرسانی کرد، بنابراین مجموعه ها می‌توانند بیشتر آیتم های خود را تغییر دهند. در نهایت، یک منوی دیجیتال می تواند اطلاعات بیشتری را نسبت به یک منوی کاغذی و سنتی ارائه دهد، مانند حقایق تغذیه، لیست مواد تشکیل دهنده و … .

منو دیجیتال

نحوه عملکرد منو دیجیتال

زمانی که شما منو دیجیتال خود را از شرکت نرم افزاری وب ژین تحویل می گیرید ، کارت های qr code به شما تحویل داده می شود که به صورت کامل بر اساس تم رستوران و سلیقه شما طراحی شده است. شما با قرار دادن این کارت ها می توانید بر روی میز های خود قرار دهید و مشتریان می توانند با اسکن آن می توانند به منو دیجیتال مجموعه شما دسترسی پیدا کنند و آیتم های شما را مشاهده نمایند

قابلیت های منو دیجیتال

منو دیجیتال یک راه حل نرم‌افزاری برای نمایش منوی رستوران یا فروشگاه است که به جای استفاده از منوی کاغذی، از یک نمایشگر دیجیتالی استفاده می کند. قابلیت های منو دیجیتال عبارتند از : نمایش کامل منو ، آپدیت آسان ، افزایش سرعت سفارش دهی ، مدیریت موجودی و … .

برخی از مشتریان منوی دیجیتال وب ژین